top of page

BIO Robert Rosenberg

Škola Boxu Roberta Rosenberga 

Jak to všechno začalo

Když mi bylo 15 let a, i když nebylo pro mne těžké mít kolem sebe vždycky spousty děvčat, nebyl jsem moc spokojený s tím, jak vypadám. No prostě "byl jsem tlustej". V Trutnově se tenkrát zřídil sportovní oddíl kickboxu pod vedením trenéra Štefana Gondeka. A tak jsem a začal u něj s tímto bojovým sportem. Po prvních úspěších jsem nakonec přičuchnul k boxu, který považuji stejně tak, jako kdysi se vyjádřil mistr světa v těžké váze Jack Dempsey, „box je něco jako matematika“. Protože jsem chtěl něco dokázat, přestěhoval jsem se do Prahy.

HEREC A PRODUCENT Osud byl tenkrát pro mě hodně nemilosrdný, protože téměř současně jsem prodělal těžkou automobilovou havárii, při které jsem mněl na sedmi místech poraněnou lebku, a z které jsem se dva roky léčil. A lékař mi box nadobro zakázali. Pak mě osud zavál úplně jiným směrem, jako kdyby mi chtěl všechno to utrpění vynahradit. Stal jsem se hercem a hvězdou filmů pro dospělé. Bylo to období, kdy jsem procestoval celý svět, poznal velmi zajímavé lidi a těšil jsem se z obrovského množství dívek z celého světa.. Posléze jsem měl i svou filmovou produkci Rebel.

Robert Rosenberg - Co je pro mne box?

BOX - LÁSKA MÉHO ŽIVOTA V roce 2010 tato etapa mého života skončila. A osud mě zase zavál tam, kde jsem byl před tím. Začal jsem na sobě opět fyzicky pracovat a zase začal s tím, co mi je po mé skvělé partnerce Petře a mých dvou klucích nejdražší. BOX - chtěl jsem dokázat to, že jsem lepší než většina těch mladých namakaných boxerů, co se mlátí hlava nehlava. Během několika let jsem se stal INTERKONTINENTÁLNÍM ŠAMPIONEM A ZÍSKAL TITULOVÝ PÁS WBU.

TRENÉR Robert Rosenberg

Kdo si myslí, že pornoherec a boxer neoplývá přílišnou inteligencí, tak by se tihle rádoby chytráci a mravokárci měli chytnout za nos. V roce 2016 vystudoval trenérský program FTVS University Karlovy, kde získal trenérskou třídu II. Takové vzdělaní má v boxu pouze 14 trenérů po celé České Republice.

Trenérské zkoušky III. a IV stupně má Robert od roku 2010. Vlastní školu boxu vede od roku 2011. Díky profesionálnímu trenérskému přístupu a intenzivnímu nasazení, připravil svého svěřence za půl roku na mistrovství České Republiky. Ve váze do 60kg dosáhl na bedny vítězů. Odnesl si třetí místo.

DSC_9941_edited.jpg
Rozhovor s Robertem Rosenbergem: Je to REBEL!
bottom of page